ARKOKAPSLE ZÁZVOR

Zázvor na posílení organismu

ZÁZVOR V KAPSLÍCH, MODERNÍ PŘÍRODNÍ PRODUKT Z FRANCIE
Původní cena: 190 Kč
Expedujeme ihned, máme skladem
Kombinujte také s MATEŘÍ KAŠIČKOU a MUŠKÁTEM
Poštovné od 1.000 Kč ZDARMA


Latinsky: Zingiber officinale
Použitá část rostliny: Oddenek

Zázvor byste měli mít stále po ruce.

Nyní v dárkovém balení s přepravní krabičkou ZDARMA! Platí do vyprodání zásob.

Obsah:

365mg aktivní části rostliny s minimálním zaručeným obsahem 1,5% zázvorové silice v jedné kapsli. Získáno rozmělněním rostliny za velmi nízké teploty.

Charakteristika účinku:

Zázvor pomáhá při nedostatku energie a příznivě ovlivňuje trávení. Zázvor také pomáhá potlačovat pocit žaludeční nevolnosti při cestování dopravními prostředky (např. autem, letadlem, lodí apod.).

Základní fakta:

Zázvor je jedním z nejstarších indidckých a čínských léků. Tato vyšlechtěná rostlina se ve volné přírodě nenachází. Hojně se pěstuje v teplejších končinách Asie. Rozmnožuje se výhradně vegetativně.

Obsahuje éterické oleje a silici, která mu dodává typickou vůni. Štiplavá ostrost je způsobena látkami zvanými gingeroly, které mají též terapeutické vlastnosti.

Zázvor pozitivně ovlivňuje naše zažívání. Zvyšuje tvorbu a vylučování žluče a neutralizuje kyseliny. Slouží jako prostředek proti nevolnostem a plynatosti. Povzbuzuje celkově metabolismus. Používá se při kinetózách a těhotenských nevolnostech, zklidňuje stavy závratí. Zmírňuje příznaky PMS syndromu.

Může též podpořit imunitní reakce při nachlazení a chřipce, rozpouští hleny a zahřívá tělo.

Podporuje plodnost zvyšováním počtu a pohyblivosti spermií. Ve spojení s ženšenem posiluje jeho energetizující a stimulační účinky. Má pověst afrodiziaka.

SPECIÁL ZÁZVORDoporučené použití:

  • Sexuální únava, impotence a celková tělesná slabost
  • Cestovní nevolnost
  • Zažívací obtíže

Dávkování:

2 kapsle ráno a v poledne během jídla, zapít velkou sklenicí vody. Proti cestovní nevolnosti – 2 kapsle půl hodiny před cestováním. 1 balení obsahuje 45 kapslí.

Arkokapsle je možné užívat od 7 let věku dítěte, pouze je nutné přizpůsobit dávkování váze dítěte. (1 kapsle – 20 kg hmotnosti)

Můžete také zkusit
LÉČIVÝ EUKALYPT

LÉČIVÝ EUKALYPT