Zaměřeno na muže – Homeopatika versus byliny: Co je lepší používat na bolest?

BR-12-2017-MAKETABylinky revue 12
Termín vydání: pátek 1. 12. 2017
Žádejte v prodejnách tiskuPredplatne

POZOR AKCE – zvýhodněné předplatné – platí jen do konce roku. Odešlete objednávku dnes a stíháte dodání před Vánoci.
ZDARMA: Kalendář 2018
ZDARMA: Zdravé recepty

Predplatne

Tel.: +420 225 985 225
(všední dny 08:00 – 18:00)

Spousta mužů bojuje s nějakou fyzickou bolestí, ať už akutní, tedy přechodnou, nebo s potížemi chronickými, které mohou trvat i roky.

Většina z nás sáhne po lécích tišících bolest, aniž by se nad příčinou bolesti více zamyslela. Neexistují ale lepší a zdraví méně škodlivá řešení?

Pilulky jsou osvědčený a rychlý způsob, jak se zbavit urputné bolesti. Ovšem je třeba mít na paměti, že dlouhodobé či nadměrné užívání analgetik je neúměrnou zátěží pro lidský organismus a je spojeno s mnohými riziky.

Bolest jako varovný signál

Pokud se ozve náhlá a nečekaná bolest, zajděte nejprve k lékaři na konzultaci obtíží, než ji začnete tišit po domácku naordinovanou léčbou. Fyzická bolest představuje varovný signál, kterým se nás organismus snaží upozornit na to, že něco není v pořádku. Může jít například o probíhající a zatím nerozpoznané onemocnění, jež je třeba léčit.

Příchod zimy a chladného počasí

Chladné měsíce s sebou často přinášejí i častější zdravotní problémy. Nejen v podobě viróz, podzimního splínu a negativního duševního rozpoložení, ale také nás oproti jaru a létu trápí i různé fyzické potíže.

(…)

Zajímá vás více? Celý tento text a mnoho zajímavých článků, návodů, rad a tipů najdete v prosincovém vydání Bylinky revue a Zdravých receptů, které vyšly v pátek 1. prosince!FB-BANNER-1217-BR

objednatMagazíny si můžete výhodně předplatit ZDE a seznam trafik naleznete ZDE.