V prvním čísle magazínu Zdravé recepty se dozvíte, jak běžné potraviny nahradit rostlinnými variantami a ještě si výborně pochutnat.

Nemusíte být vegan či vegetarián, zdravé jídlo je prostě dobré pro každého, přesvěčte se uvnitř. Bude vám lépe a ještě ušetříte.

Nový měsíčník: magazín Zdravé recepty vychází od dubna 2017 každý měsíc a přináší jedinečné informace, které musíte znát. Najdete v něm nejen dietní recepty na hubnutí, ale i bezlepková či veganská jídla nebo RAW stravu. Naučíte se doma správně pěstovat bylinky a také je používat k léčení běžných nemocí. Jídlem se dá léčit a se Zdravými recepty to brzy poznáte.

V prvním čísle magazínu Zdravé recepty se dozvíte, jak běžné potraviny nahradit rostlinnými variantami a ještě si výborně pochutnat.

Veganská kuchařka pro každého
Životní styl, jenž odmítá živočišné produkty, je na vzestupu. Čím dál větší počet lidí si uvědomuje úskalí nadměrné konzumace masa a živočišných výrobků.

Zdrave recepty 1 Predplatne
Cena za výtisk: 37 Kč
Žádejte v prodejnách tisku od 31. 3. 2017
Předplatné: 399 Kč
(ušetřete, cena na trafikách 444 Kč)
www.zdraverecepty-magazin.cz

Alternativy živočišných potravin
Maso, mléko, vejce, i další potraviny živočišného původu můžeme poměrně snadno nahradit surovinami, které jsou pro naše tělo někdy i vhodnější. Kompletní návod i průvodce, který vám ukáže cestu.

Víkendové menu
Uvařit si jej samozřejmě můžete i přes týden. Sestavili jsme pro vás dvě varianty předkrmů, polévek i hlavních jídel bez masa a dalších živočišných produktů. Snad vám budou chutnat stejně jako nám v redakci, když jsme je testovali.

Vegan sladkosti
Hlavní jídla, bábovka, koláč i dezerty. Mlsání, které vás bude bavit a ještě vám zdravotně prospěje.

Chutné nápoje
Vyzkoušeli jste někdy ryze veganské nápoje? Třeba tradiční indický bílý čaj v netradiční verzi bez kravského mléka?

Vyvážený veganský jídelníček
O tom, že vegetariánství a veganství je zdraví prospěšné, už v dnešní době není pochyb, funguje jako prevence ne­mocí a podporuje léčbu některých z nich.


ZDRAVÉ RECEPTY: NOVÝ MAGAZÍN O ZDRAVÉ VÝŽIVĚ, PĚSTOVÁNÍ A DOMÁCÍM LÉČENÍ

Nový magazín na téma: Zdravá výživa, domácí pěstování a léčení
Od dubna, každý měsíc, žádejte Zdravé recepty v prodejnách tisku.

Predplatne
Tel.: +420 225 985 225
SMS: +420 605 202 115
E-mail: bylinky@send.cz
zdraverecepty-magazin.cz