Krásné knížky BYLINKY REVUE jsou plné rad a tipů ze světa bylinek a přírodních zkušeností, ověřených léty a vyzkoušených našimi předky. Tyto vědomosti jsme již díky novodobému shonu zapomněli a mnohdy se k nim vracíme, až když nás zpomalí nějáká ta nemoc nebo jiná “radost”.

BYLINKY REVUE musíte mít! Vychází každý měsíc a přináší aktuální rady na nadcházející roční období. Naučíte se, jak bylinky pěstovat doma, na balkóně nebo v zahradě. Jak je nejlépe používat při vaření a také jak správně bylinkami léčit.

Poznáte, že nemusíte hned chodit k lékaři, anebo utrácet za drahé léky. Mějte svou vlastní bylinkovou lékárnu a pochutnávejte si na vynikajících i zdravých jídlech podle skvělých receptů z knížek BYLINKY REVUE.


Otázky / odpovědi
(Pokud zde nenajdete odpoveď na svou otázku, prosím zavolejte nám na
+420 225 958 225)

1) Jak objednat?
Vyplňte prosím tento online formulář. Anebo nám prosím zavolejte a objednejte si u asistentky na tel.: 225 958 225. Nebo pošlete SMS na 605 202 115 ve tvaru Bylinky, jmeno, prijmeni, adresa.

2) Jak darovat?
Zavolejte nám a domluvte se prosím s asistentkou na tel.: 225 958 225. Anebo vyplňte tento online formulář a v okénku “Způsob doručení” zadejte adresu obdarovaného. Platební údaje přijdou k vám, ale knížka bude zaslána na adresu obdarovaného. Nyní také eDárek, viz tato karta, anebo darujte krásný certifikát s věnováním.
karta-edarek
3) Co je BYLINKY REVUE, kdy a jak často vychází?
BYLINKY REVUE je krásná a kvalitní malá knížka plná informací o bylinkách, které musíte znát. Když si teď objednáte aktuální číslo, zašleme jej obratem. Anebo když objednáte od následujícího čísla, knížku obdržíte ihned po vydání (vychází každý měsíc). Knížka má formát 153 x 233 mm a 100 stran.

4) Musím platit dopředu?
Ne, nemusíte. Pokud je vám příjemnější zaplatit až po dodání knížky složenkou, můžete.

5) Co dostane obdarovaný?
Obdarovanému můžete dát krásný certifikát ukazující, že je majitelem předplatného BYLINKY REVUE. Bude dostávat v průběhu roku vždy nové vydání knížky včas do své schránky.
Darkovy certifikat Bylinky

6) Mohu poslat obdarovanému elektronické přání emailem?
Ano, tato varianta je oblíbená třeba u objednávek na poslední chvíli. Pokud objednáváte předplatné jako dárek a chcete, abychom poslali obdarovanému email s informací o darovaném předplatném, vyplňte v objednávce jeho emailovou adresu (způsob doručení) a datum, kdy má být email automaticky odeslán
(náhled emailu zde).

7) Nemůžete se nám dovolat?
Máme několik telefonních linek pouze pro vás, ale ve špičce mohou být obsazené, volejte tedy prosím dál. Jako alternativu můžete poslat mail na bylinky@send.cz.

8) Jak mohu získat předchozí vydání knížek a časopisů?
Minulá vydání najdete v našem ESHOPU ZDE, případně můžete zavolat naší asistentce na 225 958 225 nebo napsat email na bylinky@send.cz.

Slovensko9) BYLINKY REVUE na Slovensku
Vážení předplatitelé na Slovensku, použijte pro objednání tuto stránku. 

10) Digitální vydání
Naše časopis jsou ke stažení ZDE.

11) Stránky mi nefungují
Může jít o dočasný problém, stiskněte tedy prosím tlačítko F5, aby stránka znovu naběhla a chvilku prosím počkejte. Pokud to nepomůže, zavolejte naší asistentku a domluvte objednání telefonicky.

12) Další časopisy
Mimo knížky Bylinky revue vychází také náš časopis Zdravé recepty a magazín Šaman, vychází měsíčně a jsou k dostání v běžné síti prodejen tisku nebo v našem ESHOPU ZDE.

13) Kontakt pro předplatitele
Vážení předplatitelé, pokud potřebujete poradit, zavolejte nám na číslo 225 958 225 nebo napište email na bylinky@send.cz.

14) Nemůžete sehnat časopis nebo knížku ve vaší prodejně tisku?
Můžete se domluvit s vaším prodejcem, aby vám HERBÁŘE nebo BYLINKY REVUE objednal a vyzvedávat si je u něj. Pokud sháníte starší čísla, máme je v našem ESHOPU ZDE. Nezapomeňte, že pokud si časopis předplatíte, budete ho dostávat pohodlně domů, navíc ušetřte a získáte další výhody předplatitele.!