Jaro ťuká na dveře, i když zima se stále ještě definitivně své vlády nevzdala. Pojďte si tedy alespoň navodit jarní atmosféru s novým číslem magazínu Bylinky revue, zachumlejte se do deky, čtěte a odpočívejte. Prozradíme, jak vám obyčejná káva může srovnat hladinu cholesterolu, poradíme nejlepší byliny proti střevním parazitům a dáme návod na to, jak si snadno doma vyrobíte jarní fialkový olej – protože hezky voní, chutná a zažene kašel i bolesti hlavy.

A garantujeme, že vás zahřeje už titulní strana – dali jsme si pořádně záležet, aby byla jarně vyladěná. Podle reakcí předplatitelů je to jedna z našich nejpovedenějších. Třeba Dáša nám napsala: „Musím pochválit obálku, je úžasná!!! Taková krásná jarní, hned navozuje pocity spokojenosti a štěstí.“ Děkujeme za všechny reakce, děkujeme, že jste v tom s námi. Přejeme vám krásné čtení, pohodu, klid a radost z pomalu přicházejícího jara.

Za redakci Bylinek, Monika Poledníková.

Nezapomeňte si objednat předplatné včas, akce platí jen dočasně, zajistěte si semínka CBD konopí. Jsou od Royal Queen Seed a jsou určeny pro sběratelské a etnobotanické účely. Posíláme s příštím číslem, nejpozději v květnu.

seminka-konopi

Dárek ZDARMA: Konopná semínka, všem předplatitelům v jarní akci, navíc sleva!

Začala jarní akce, nejlepší, jaká tu kdy byla:
1) Každý predplatitel dostane semínko konopí
2) Dočasně jsme zlevnili předplatné na 989,- (ušetříte 843,-)
3) Plus navíc edice Zdravé recepty ZDARMA!

Predplatne

BR-03-2018_TITULKA_72dpi_800px-AKCE