BR-02-2018-MAKETA_72dpi_800px_JPG_se_stinem_na_bilem_pozadi

Bylinky revue 2/2018
Termín vydání: 26. 1. 2018
Žádejte v prodejnách tisku

Predplatne

Tel.: +420 225 985 225
(všední dny 08:00 – 18:00)

Kdo z nás by si nechtěl pamatovat více věcí? Mnozí z nás ale dělají vše pro to, aby více zapomínali.

Celkově nezdravým způsobem života omezujeme některé funkce nervové soustavy, jež by jinak mohly pracovat na zcela jiné úrovni.

Klíčem k dobré paměti je všeobecně pozitivní přístup k životu, který můžeme podpořit zdravou stravou a bylinnými přípravky.shutterstock_723464275

Časté zapomínání není rozhodně typické jen pro starší lidi, potýkají se s ním i jedinci v produktivním věku. Vzhledem ke složitosti celkové společnosti a systému se ale není mnohdy ani čemu divit, kdo by si všechno také zapamatoval?

Na druhou stranu stále častěji propadáme do stereotypu s nezdravým životním stylem. Neustále chvátáme, jíme rychle, pokud se tedy vůbec stihneme najíst, a pomalu ani nevnímáme, co máme na talíři nebo jestli jsme během dne dostatečně pili.

Moderní doba je sice skvělá v dostupnosti pestré potravy i široké nabídky léčivých rostlin, ale jen málokdo se dokáže na chvíli zastavit, své problémy probrat s odborníkem a detailně se ponořit do studia zdravých potravin.

(…)

Text: Lucie Peukertová

Zajímá vás více? Celý tento text a mnoho dalších zajímavých článků, návodů, rad a tipů najdete v únorovém vydání Bylinky revue a Zdravých receptů, které vyšly v pátek 26. ledna!FCB-BANNER-BR-02-2018

objednatMagazíny si můžete výhodně předplatit ZDE a seznam trafik naleznete ZDE.