Nahlédněte pod obálku únorovému speciálu Afrodiziaka, který vyšel stejně jako Bylinky revue již v pátek 27. ledna

Odnepaměti lidé hledají prostředky, jež by jim pomohly ke kvalitnějšímu a aktivnějšímu sexuálnímu životu. Prožít krásné intimní chvíle mohou pomoci i některé byliny či potraviny. A my jsme pro vás nachystali toto speciální vydání, do kterého jsme se snažili dát to nejlepší, co vám může být ku prospěchu v posteli.

jahudkaDefinice povzbuzovačů

Skutečně fungují? A nemohou nám ublížit? Na tyto a další otázky odpovíme hned na následujících stánkách. Přečtěte si vše o tom, co to vlastně afrodiziaka jsou a v čem nám mohou pomoci. Otevřeme i téma erotických pochutin. Více na stranách 4–13.

Byliny pro sílu

Osm nejlepších bylin, které zcela jistě prospějí vašemu intimnímu životu. Vybrali jsme léty prověřené a garantujeme vám, že nebudete zklamáni. Nalistujte strany 14–17.

Afrodiziaka z kuchyně

cokoChřest, banány nebo čokoláda – poznejte tyto a mnohé další potraviny, které mohou přinést vzrušení a zpestřit chvíle s partnerem či partnerkou. Nejlepší potraviny pro muže i ženy představíme na stranách 18–21.

Chuťovky pro hezké chvíle

Připravte si večeři nebo slavnostní oběd pro dva. Menu, které vás rozhodně nenechá chladnými. Recepty jsme připravili na straně 22.

objednatZajímá vás více? Mnoho zajímavých článků, návodů, rad a tipů najdete v únorovém vydání Bylinky revue a speciálu Afrodiziaka, které vyšly v pátek 27. ledna!

Magazíny si můžete výhodně předplatit ZDE a seznam trafik naleznete ZDE.