Nahlédněte pod obálku dubnovému vydání Bylinky revue, které vychází v pátek 31. března!

S dubnovými Bylinky revue přivítáme jaro a zahájíme sezónu – nejprve domácích úklidem s pomocí éterických olejů a poté přípravou zahrádky, kde si představíme ty nejlepší přírodní pesticidy. Samozřejmě se budeme věnovat i tématu Velikonoc, obarvíme si vejce bez chemických barviv a naservírujeme vám unikátní velikonoční horoskop.

Čerstvé byliny po celý rok (UKÁZKU NALEZNETE ZDE)

Vypěstujte si čerstvé bylinky na balkóně nebo v truhlíku za oknem. Přinášíme návod na pěstování jedenácti nejpopulárnějších bylin, jež můžete mít čerstvé po celý rok.

Medvědí česnek

Medvědí česnek

I lupénku je možné vyléčit (UKÁZKU NALEZNETE ZDE)

Přírodní medicína může v těžkém boji s lupénkou zvítězit. Přinášíme osvědčené rady i tipy na bylinky, které pomohou. Vyzkoušet můžete i zdravější jídelníček, s jehož sestavením vám poradíme.

Éterické oleje jako pomocníci při úklidu

Víme, že dokáží provonět domov a někdy i léčit různé zdravotní obtíže. Málokdo ale tuší, že nám mohou pomoci i s prachem či nečistotami. Návod a tipy naleznete v tomto zajímavém textu.

Celý OBSAH Bylinky revue 4-2017 ZDE.br-4-17-obsah

Zajímá vás více? Mnoho zajímavých článků, návodů, rad a tipů najdete v dubnovém vydání Bylinky revue a novém rozšířeném speciálu Zdravé recepty, které vycházejí v pátek 31. března!fb-banner-0417

objednatMagazíny si můžete výhodně předplatit ZDE a seznam trafik naleznete ZDE.