Červencové Bylinky provoní váš domov, nenechte si je ujít

br-7-2017-maketaBylinky revue 7
Termín vydání: pátek 30. 6. 2017
Žádejte v prodejnách tisku
Predplatne
Tel.: +420 225 985 225
(všední dny 08:00 – 18:00)

Čas dovolených je v plném proudu a není nic lepšího než si někde v klidu u vody zarelaxovat s červencovým vydáním Bylinky revue.

V něm se kromě jiného dozvíte, jak se nespálit na sluníčku, vyrobíte si přírodní deodorant a připravíte si bylinkové prostředky na letní zranění nebo zažívací problémy spojené s cestováním.

Výběr z obsahu:

Co jste nevěděli o bazalce (UKÁZKU NALEZNETE ZDE)
Rychle zažene rýmu, vyléčí zánět středního ucha a dokonce funguje i jako vyprošťovací nápoj, když to přeženeme s konzumací alkoholických nápojů. Je jedničkou v likvidaci migrény a tiší rozbouřený žaludek či křeče. To nejzajímavější, co jste kdy o bazalce četli.

Zastavte nadměrné pocení (UKÁZKU NALEZNETE ZDE)
Proti nadměrnému tělesnému pachu nemusíme bojovat drahými a zdraví škodlivými konvenčními produkty. Přírodní bylinkový deodorant si můžete snadno vyrobit i sami doma. Víme, jak na to!

Seriál Konopí: Hemoroidy a další (UKÁZKU NALEZNETE ZDE)
Tentokrát jsme pravidelný seriál zaměřili na potíže, které trápí skutečně velkou skupinu populace. Věnujeme se hemoroidům a prostatickým obtížím.

Zajímá vás více? Mnoho zajímavých článků, návodů, rad a tipů najdete v červencovém vydání Bylinky revue a novém rozšířeném speciálu Zdravé receptyfcb-banner-7-2017objednat, které vyšly v pátek 30. června!Magazíny si můžete výhodně předplatit ZDE a seznam trafik naleznete ZDE.