Konopí XXXVII. díl: Konopí a sex

BR-01-2018-MAKETA_se-stínem-s-bilym-pozadim-v-JPGBylinky revue 1/2018
Termín vydání: 29.12.2017
Žádejte v prodejnách tisku

Predplatne

Tel.: +420 225 985 225
(všední dny 08:00 – 18:00)

Od začátku předloňského roku vás pravidelně seznamujeme s léčivými účinky pravděpodobně nejkontroverznější byliny současnosti – konopí (Cannabis).

V posledním loňském díle jsme se věnovali seniorům a nyní se budeme zabývat trochu lechtivým novoročním tématem – sexem.

Pomáhá, nebo naopak škodí tato bylina v posteli? Nezpůsobuje neplodnost, jak se dříve s oblibou tvrdilo? Odpovědi na tyto a mnohé další otázky dostanete na následujících řádcích.

Mýty a fakta

Uživatelé konopí obecně tvrdí, že „pod vlivem“ všechno mnohem líp chutná a voní a vůbec je vše příjemnější. Vždy to ale neplatí. Když přijde na sex, jedni tvrdí, že měli díky konopí ten nejlepší zážitek v životě, jiní tvrdí pravý opak.shutterstock_466442810

Někdo tvrdí, že je po něm nabuzený, někdo na „to“ zase nemá ani pomyšlení. A všichni si dobře pamatujeme, jak se dříve strašilo tvrzením, že konopí poškozuje spermie a způsobuje neplodnost. Kde je tedy pravda?

Důležité je rozlišovat mezi osobními zkušenostmi jednotlivců, jejich názory a pocity a tím, co tvrdí věda a ověřené výzkumy. Pro začátek jen zmiňme, že žádná studie nikdy neprokázala, že by konopí mělo nějaký negativní vliv na spermie a plodnost uživatelů.

Na další kontroverzní otázky týkající se sexuálního života a účinků konopí se budeme muset zaměřit podrobněji a představit hlavní plusy a minusy.

(…)

Zajímá vás více? Celý tento text a mnoho zajímavých článků, návodů, rad a tipů najdete v lednovém vydání Bylinky revue a Zdravých receptů, které vyšly v pátek 29. prosince!FB-BANNER-0118-BR

objednatMagazíny si můžete výhodně předplatit ZDE a seznam trafik naleznete ZDE.