Jaké bylinky pomohou dokonale vyčistit tělo?

BR-01-2018-MAKETA_se-stínem-s-bilym-pozadim-v-JPGBylinky revue 1/2018
Termín vydání: 29.12.2017
Žádejte v prodejnách tisku

Predplatne

Tel.: +420 225 985 225
(všední dny 08:00 – 18:00)

Detoxikace zbavuje tělo odpadních látek, které se do organismu dostanou různým způsobem.

Mnohdy se sice nehromadí ve velkém množství najednou, ale k tomuto ukládání dochází během dlouhých let, a pokud pro očistu těla nic neděláme, mohou z toho vzniknout různé zdravotní problémy.

Nejvíce škodlivin do těla vpravujeme v podobě potravy. Ne vždy jsme si hlídali složení všech jídel, které jsme kde zkonzumovali, dnes už je ovšem situace poněkud lepší. Více se zajímáme o původ potravin, o způsob jejich pěstování či zpracování a stejně tak řešíme jejich dopad na naše zdraví.

Naše tělo je schopno nám jistou dobu naše prohřešky odpouštět, protože jeho samočistící shutterstock_143744149funkce, pokud jsme tedy zdraví, je opravdu velká. Ale časem mohou nastat problémy a je už jen na nás pustit se do detoxikace, která nás opět postaví na nohy.

V úvodu jsme zmínili, že se radikální očista nehodí pro každého. Pro vyznavače čínské medicíny jsou to hlavně lidé s chudou krví, pro něž by byla očista poměrně velkým zásahem.

(…)

Text: Lucie Peukertová

Zajímá vás více? Celý tento text a mnoho zajímavých článků, návodů, rad a tipů najdete v lednovém vydání Bylinky revue a Zdravých receptů, které vyšly v pátek 29. prosince!FB-BANNER-0118-BR

objednatMagazíny si můžete výhodně předplatit ZDE a seznam trafik naleznete ZDE.