Také uvažujete přejít z klasické konvenční (chemické) kosmetiky na přírodní nebo bio kosmetiku? Bojíte se však změny? Máte zatím s přechodem na přírodní kosmetiku špatné zkušenosti a ihned jste to vzdali? Nebo vůbec nevíte, jak takový přechod probíhá? Pojďte se blíže seznámit s tím, jak přejít na přírodní kosmetiku. Poradíme vám, jak na to.


Přírodní a bio kosmetika má krásná, ekologická balení, úžasné přírodní vůně a skvělé účinky. Navštivte třeba obchůdek www.nuspring.cz s tou nejlepší přírodní a bio kosmetikou, kterou objevili u nás i ve světě.

Přechod z klasické konvenční (chemické) kosmetiky na přírodní nebo bio kosmetiku nebývá vždy jednoduchý. Ne, neděste se. Pokud jste teď znejistili, nemáte se čeho bát. Je ale důležité vědět, jak takový přechod funguje. Pro vaši pokožku je to totiž opravdu velká změna.

Tělu chvíli trvá, než se chemických látek zbaví

Představte si, že do pokožky každý den proudí stovky chemických látek. Ano, je to tak. Průměrná žena na sobě denně nosí až 515 chemických látek. Pokožka lidského těla přitom absorbuje až 60% všech látek, které na ni aplikujete. Je tedy zvyklá na přísun chemie. Některé pokožce to nevadí, u jiné to vyvolává alergické reakce a následně různé kožní problémy. A právě přechod na přírodní a bio kosmetiku nemusí být vždy tak hladký. Tělo je totiž nasyceno chemických látek a chvíli trvá, než se jich zcela zbaví a dostane je z těla ven.
Právě při tomto vylučování se vám může pokožka na obličeji nebo na těle na chvíli zhoršit. Může se vám třeba sem tam objevit pupínek. Neděste se toho. Je to jen tím, že se tělo zbavuje špatných látek a nestíhá je odvádět klasickou cestou. Je to jako když přecházíte na detox těla. Jakmile se ale pleť optimalizuje (může to trvat pár dní, dva týdny u někoho měsíc), uvidíte ty výsledky. Bude na vás čekat krásná, svěží, zdravá pokožka. A to za to určitě stojí.

Preambule

Z přírodní a bio kosmetiky dýchá příroda. Jako byste cítili tu vůni malin a léta, jako by vám jejich chuť jemně lechtala na jazyku. A počkejte ještě na ty účinky. Dopřejte svému tělu jen zdraví, které vychází z toho, co nám příroda sama dala. Podívejte se na kompletní nabídku na www.nuspring.cz.

Vlas je přirozeně tvrdý a nepoddajný

U vlasů se vám může stát, že budou ze začátku těžší, tvrdší a mastnější než se zbaví všech látek v sobě. Značka české bio kosmetiky Havlíkova přírodní apoteka uvádí u svých šamponů informaci: „BIO šampony neobalují vlas a jeho okolí, tím vaše pokožka může dýchat. Do vlasu se dostává hydratace, vlasy se zvlhčují a získávají lesk. Upozorňujeme, že ale trvá dva měsíce, než si vlasy navyknou na novou péči a zbaví se chemických látek.“
Většina lidí je zvyklá na to, že silikony v šamponech obalují vlasy a ty jsou jakoby hebké a jemné. To, že ucpávají póry pokožky a ta nemůže dýchat, už mnozí nevědí. Sulfáty tzv. pěnidla, která se do mýdel a šampónů dávají, z dlouhodobého hlediska vysušují pokožku a ta může svědit nebo se na ni mohou objevit vyrážky.
Přirozený vlas je tvrdý a nepoddajný. Pokud vydržíte tu chvíli přechodu, uvidíte, že budete mít vlasy přirozeně jemné, objemné a lesklé i bez chemie. Zabráníte tak vysušování a umělému obalování vlasu.

Malinový olej s SPF 30-50 od Spahorie koupíte na www.nuspring.cz za 247 Kč

Vyčistěte tělo a získejte krásnou a zdravou pleť bez kožních problémů

Dejte ze začátku přechodu šanci. Chce to jen vědět, co vás čeká a vytrvat. Výsledky totiž stojí za to. Pokud přejdete na přírodní a bio kosmetiku, můžete se těšit z krásné pleti. Většina kožních problémů se vám může vyřešit. Zmizí a nemusí se už nikdy navrátit. To, že víme, že je tělo čisté a není zahaleno chemickými látkami, se projeví i na pokožce.

Bude hebká, jemná, bez kožních problémů, sjednocená, vyvážená. Bude vypadat zdravě a velmi pěkně. Stejně tak vlasy si po cca měsíci zvyknou, zbaví se látek a budou hebké a přirozeně hezké. Pokud jste se rozhodli na přechod na přírodní kosmetiku, sledujte obsah složení. Pokud jste alergičtí na některou z přírodních látek např. včelí vosk, vyhněte se těmto výrobkům s jejím obsahem a poohlédněte se po jiných.


Logo NuSpringObjevte kouzelný obchůdek NuSpring s tou nejlepší přírodní a bio kosmetikou, kterou našli a pečlivě otestovali sami na sobě i přátelích či zákaznících. Využijte 100 Kč slevu na první nákup. Více na www.nuspring.cz nebo v kamenném obchůdku Nuspring na Belgické 27, Praha 2.