Jak to udělat, aby nebyly děti nemocné, když nastoupí do školky, školy? Jak posílit imunitní systém, léčit přírodně běžná onemocnění nebo jaký je nejlepší dětský detox? Tato témata probereme na dalším celodenním workshopu, již za tři týdny, v sobotu 24. 9. Nezapomeneme ani na téma očkování.

OBJEDNEJTELahodné a zdravé občerstvení v ceně. Máte li zájem, přihlašte se ještě dnes, zbývá pár posledních míst.

Kdy: sobota 24. 9. 2016
Kde: Galerie Školská 28, Praha 1
Doba trvání: 10,00 – 17,00
Cena: 2.499 Kč


Co od nás dostanete:

Krom spousty cenných informací, si domů odnesete bylinný čaj pro děti na respirační onemocnění, prsní balzám a bylinnou směs do koupele pro nejmenší.

Co se naučíte:

Dozvíte se vše potřebné o očkování kojenců a dětí a poodkryjeme i alternativy konvenčního očkování. Také o legislativě i o tom, jak řešit případné nežádoucí účinky vakcinace. Chybět nebude psychosomatický rozbor nejběžnějších dětských chorob a pochopitelně i praktický workshop, kdy se dozvíte vše o vhodných i nevhodných bylinách pro děti. Následně si společně vyrobíme produkty, které si odnesete domů.

Lektoři:
Mudr. Ludmila Eleková – všeobecná lékařka, homeopatka. Zabývá se výživou. Je aktivní v oblasti očkování. Poradí s alternativami očkování, i případnými vedlejšími účinky po aplikaci vakcín.
Milada Langfelnerová – fyzioterapeutka, diagnostik tradiční čínské medicíny a terapeutka věnující se psychosomatickým příčinám nemocí.
Monika Poledníková – absolventka oboru Léčivé rostliny na Farmaceutické fakultě v Hradci Králové, aromaterapeutka. Provede vás praktickou částí kurzu, kdy si vyrobíme bylinkové produkty na nejčastější dětská onemocnění.