Bylinkoví tukožrouti

BR-01-2018-MAKETA_se-stínem-s-bilym-pozadim-v-JPGBylinky revue 1/2018
Termín vydání: 29.12.2017
Žádejte v prodejnách tisku

Predplatne

Tel.: +420 225 985 225
(všední dny 08:00 – 18:00)

Jak už to tak bývá, bez práce nejsou koláče, což u hubnutí platí dvojnásob. Pokud na vás svátky zanechaly nějaká ta kila navíc, je načase zase dodržovat pravidla zdravého stravování.

Pomocí vhodného pitného režimu, vyváženého jídelníčku a bylinek se vám zase jistě brzy povede dosáhnout své původní váhy.

Na úvod vás možná trošku zklameme, neexistuje totiž žádná bylinka, po které byste zázračně zhubli. Dokonce není ani známá žádná vědecká studie, která by potvrzovala zázračné účinky bylin v tomto směru.

Abychom ovšem nebyli jen negativní, je třeba uvést, že se bylinky používají při redukci hmotnosti tak trochu nepřímo, protože nadváha bývá většinou způsobena různými aspekty. Ne vždy za ní stojí bezmezné přejídání, jak je u široké veřejnosti často chybně známo.shutterstock_520449232

Za kily navíc může stát například nevyrovnaná hormonální hladina, problémy se štítnou žlázou, zavodnění organismu či zanesení těla škodlivými látkami. Na vině může být ale i zpomalené trávení. Abyste tedy mohli účinně hubnout, je třeba nejdříve zjistit příčinu vaší nadváhy.

Berte také v úvahu, že každý člověk je jiný a co platí na jednoho, nemusí vůbec zabrat na druhé. Raději se již předem vzdejte klasických diet, které mají jen krátkodobý účinek. Hubnutí mnohdy odstartujete jen tím, že změníte některé své návyky, pak to jde jedna radost.

(…)

Text: Lucie Peukertová

Zajímá vás více? Celý tento text a mnoho zajímavých článků, návodů, rad a tipů najdete v lednovém vydání Bylinky revue a Zdravých receptů, které vyšly v pátek 29. prosince!FB-BANNER-0118-BR

objednatMagazíny si můžete výhodně předplatit ZDE a seznam trafik naleznete ZDE.