Můžete být na sebe pyšní!

Vážení malíři,  vaše obrázky jsou moc krásné, v redakci se nám všem líbí a určitě i našim čtenářům. Děkujeme vám a věříme, že brzy zase něco pěkného namalujete.
Vaše redakce Bylinky revue.

Krásné obrázky vyšly v čísle Bylinky revue 5/2016
Autoři: Johanka Prachovská, Nela Vaňková, Ondřej Fiala, Matěj Fiala, Kevin Strnad, Monika Drchotová, Nikolas Budolák.


Na dětské transplantační jednotce kostní dřeně a JIP ONK proběhl sluníčkový den. To byl den, kdy jsme se všichni těšili na sluníčko, a na to, až se bude venku zase vše zelenat a kvést. A my už v té době budeme doma z nemocnice a budeme zase blíž k běžnému životu.

Paní učitelky Zlatka a Maruška nám pověděly něco o bylinkách. Každý jsme si vybrali svojí bylinku a začali jsme malovat. Dozvěděli jsme se, že naše obrázky se povedly a objeví se v časopise Bylinky revue, který nás každý rok finančně podporuje při našich sportovních aktivitách. Je to pro nás někdy moc těžké vrátit se i po dvou letech zpět do školy a také sportovat. Proto pro nás připravují prostřednictvím Donoru různé rekondiční programy a také sportovní hry. Jsme za to moc rádi. Johanka Prachovská, Nela Vaňková, Ondřej Fiala, Matěj Fiala, Kevin Strnad, Monika Drchotová, Nikolas Budolák.


110  3 4 5 6 7 8 92  12


Děti z transplantační jednotky Nemocnice v Motole měli Olympiádu ve Wroclavi.Wroclaw-donor2Wroclaw-donor3Wroclaw-donor1Více fotografií z Olympiády