IV. workshop Bylinky revue – 19. 3. 2016

Zdravé občerstvení v ceně, odnesete si své výrobky
Přihlášky do 10. 3. se slevou

Přihlašte se ZDE

Kdy: 19. 3. 2016
Kde: Praha, Galerie Školská 28, ve dvoře
Doba trvání: 10,00 – 17,00
Akční cena do 10.3.2016: 1.899 Kč
Cena při pozdějším objednání: 2.499 Kč

Stáhněte si poukaz v PDF ZDE (darujte nebo udělejte radost sobě)

S sebou si nemusíte nic brát, kromě dobré nálady a potvrzení o platbě.


WORKSHOPY BYLINKY REVUE V ROCE 2016

Máte rádi bylinky? A rádi byste je využívali nejen jako základní surovinu pro chutný čaj? Přijďte na některý z našich kurzů. Naučíme vás, jak s bylinami a dalšími přírodními surovinami správně pracovat, zpracovávat je a následně i využívat. Dozvíte se, jak nahradit chemické preparáty těmi přírodními nebo jak si vyrobit sami doma vlastní bylinnou lékárnu. A rovněž to, jak využívat přírodní prostředky do domácí eko-drogerie.

Osvětlíme vám působení jednotlivých bylin na lidský organismus a naučíte se i základy psychosomatiky – tedy rozboru, proč a jak nemoci vznikají. Kurzy jsou určeny jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Navíc z každého workshopu si vždy odnesete vlastnoručně vyrobení bylinný produkt.
 

Díky kurzům Bylinky revue se můžete snáz zbavit nemocí i chemických léků, a naučit se většinu běžných obtíží řešit přírodně. Jako bonus přidáme i spoustu jedinečných tipů, rad a znalostí od prověřeného týmu našich lektorů.

OMEZENÁ KAPACITA – PŘIHLAŠTE SE PROSÍM VČAS
Pořadatel: Redakce Bylinky revue

Téma: Přírodní lékárnička – jak si ji sestavit, vyrobit, připravit – co by v ní určitě nemělo chybět

Co od nás dostanete:

Vyrobíme si originální bylinné nosní kapky, sirup na kašel, kloktadlo na bolest v krku a tinkturu proti bolesti zubů.

Co se naučíte:

Používat a pěstovat tradiční i méně tradiční bylinky, které je možné pěstovat na záhonku i v truhlíku za oknem. Využívat síly planě rostoucích léčivek. Naučíte se rozluštit, z čeho běžné nemoci pocházejí. Dozvíte se mnohé o samoregeneraci těla. Nakonec si vyrobíme produkty domácí lékárničky, které si budete moci odnést.

Přednášející a náplň kurzu:

Milada Langfelnerová – fyzioterapeutka, diagnostik tradiční čínské medicíny a terapeutka věnující se psychosomatickým příčinám nemocí.

 

Anita Blahušová – zahradnice se zájmem o tradiční i méně tradiční bylinky, specialistka na jejich pěstování v bytech, autorka knihy Zahrada v květináči.

 

Monika Poledníková – absolventka oboru Léčivé rostliny na Farmaceutické fakultě v Hradci Králové, aromaterapeutka. Provede vás praktickou částí kurzu, kdy si vyrobíme domácí lékárničku. Některé produkty si s sebou odnesete domů.