Workshop: Bylinky pro děti, alternativy očkování. Praha, sobota, 23. 9. 2017. Omezená kapacita, přihlašte se ještě dnes!

shutterstock_429191926

button-objednejte

Omezená kapacita

Kdy: Sobota 23. 9. 2017
Kde: Praha
Doba trvání: 10,00 – 17,00
Cena zatím: 1899 Kč

Jak to udělat, aby nebyly děti nemocné, když nastoupí do školky, školy. Prevence, posilování imunitního systému, léčba běžných onemocnění, detox pro děti. Plus téma očkování.

Téma: Bylinky pro děti, alternativy očkování

V ceně zdravé občerstvení Country Life i suroviny a ještě si domů odnesete vlastnoručně vyrobené produkty


Co od nás dostanete:

Jedinečné informace, praktické ukázky i návody, rady a tipy. Vybavíme vás znalostmi, abyste mohli maximálně pečovat o zdraví svého potomka, předcházet nemocem či je s pomocí přírodních prostředků eliminovat. S sebou domů si odnesete namíchaný čaj z bylin a osvěžovač vzduchu z éterických olejů pro posílení imunitního systému.


Co se naučíte:

Dozvíte se vše potřebné o očkování kojenců a dětí a poodkryjeme i alternativy konvenčního očkování. Také o legislativě i o tom, jak řešit případné nežádoucí účinky vakcinace. Chybět nebude psychosomatický rozbor nejběžnějších dětských chorob a pochopitelně i praktický workshop, kdy se dozvíte vše o vhodných i nevhodných bylinách pro děti. Následně si společně vyrobíme produkty, které si odnesete domů.


Lektoři:

Monika Poledníková – absolventka oboru Léčivé rostliny na Farmaceutické fakultě v Hradci Králové, aromaterapeutka. Společně proberete nejčastější dětská onemocnění, jejich prevenci i případnou bylinnou léčbu. Hovořit bude o bylinách, které jsou i nejsou vhodné pro děti. Vyrobíte si vlastní bylinný čaj a osvěžovač vzduchu pro posílení imunity do dětského pokoje.

Milada Langfelnerová – fyzioterapeutka, diagnostik tradiční čínské medicíny a terapeutka věnující se psychosomatickým příčinám nemocí. Přednášet bude o úskalích dětského věku z pohledu psychosomatiky a tradiční čínské medicíny. Naučí vás určovat energii elementu, který ovlivňuje chování, povahu a celkové zdraví vašeho dítěte.

Mudr. Ludmila Eleková – všeobecná lékařka, je expertkou na homeopatii. Zabývá se výživou. Je aktivní v oblasti očkování. Poradí s alternativami očkování, i případnými vedlejšími účinky po aplikaci vakcín.

button-objednejte

Omezená kapacita

Kdy: Sobota 23. 9. 2017
Kde: Praha
Doba trvání: 10,00 – 17,00
Cena zatím: 1899 Kč

Stáhněte si poukaz v PDF ZDE (darujte nebo udělejte radost sobě)
Pořadatel: Redakce Bylinky revue

WORKSHOPY BYLINKY REVUE

Máte rádi bylinky? A rádi byste je využívali nejen jako základní surovinu pro chutný čaj? Přijďte na některý z našich kurzů. Naučíme vás, jak s bylinami a dalšími přírodními surovinami správně pracovat, zpracovávat je a následně i využívat. Dozvíte se, jak nahradit chemické preparáty těmi přírodními nebo jak si vyrobit sami doma vlastní bylinnou lékárnu. A rovněž to, jak využívat přírodní prostředky do domácí eko-drogerie.

Osvětlíme vám působení jednotlivých bylin na lidský organismus a naučíte se i základy psychosomatiky – tedy rozboru, proč a jak nemoci vznikají. Kurzy jsou určeny jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Navíc z každého workshopu si vždy odnesete vlastnoručně vyrobení bylinný produkt.

Díky kurzům Bylinky revue se můžete snáz zbavit nemocí i chemických léků, a naučit se většinu běžných obtíží řešit přírodně. Jako bonus přidáme i spoustu jedinečných tipů, rad a znalostí od prověřeného týmu našich lektorů.


Bylinky pro děti vychází koncem září, zvláštní vydání magazínu Bylinky revue
Bylinky pro deti